Gyermekvédelmi Egyesületünk a nyári szünetben is adományként adott át 2 db laptopot.

Olyan, az egyesület által támogatott diákoknak, akik ezzel az eszközzel már részt tudnak venni az általános iskolai online oktatásban. Reméljük, hogy ezzel a technikai eszközzel a középiskolai felvételihez is eredményesebben tudnak felkészülni.

A nyári szünidő ellenére Janikával már elkezdte dr Szilágyiné dr Kertész Júlia egyesületi tagunk az intenzív online felkészítést, remélve hogy segíteni tud a 8. félévi jegyek javításában.

Továbbra is várja egyesületünk (Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. és a 30-9069148 elérhetőségen) a még online oktatáshoz használható, kamerával és mikrofonnal ellátott laptop felajánlásokat. Amiket a jelenlegi állami gondozott, illetve a volt állami gondozott szülők gyermekeinek szeretnénk átadni, az eredményesebb tanulásuk elősegítése céljából.